Basket Items; 0


Geriausi kadrai dažnai padaromi tada, kai į dalykus pažvelgiama iš naujos perspektyvos. Aukštos kokybės „Canon“ fotoaparatai ir objektyvai padeda atrasti naujus mėgstamų vaizdų kampus. Pirkite bet kurį „R-System“ fotoaparatą ir atgaukite 350 € už pasirinktą RF objektyvą. Ši akcija galioja 2023 08 01–09 30.


1. AKCIJOS GAMINIAI, AKCIJOS LAIKOTARPIS IR DALYVIAI

1.1. Ši akcija taikoma tik perkant bet kurį iš toliau išvardytų produktų (toliau – Akcijoje dalyvaujančios prekės) Danijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Islandijoje nuo 2023 m. rugpjūčio 1 d., antradienio, iki 2023 m. rugsėjo 30 d., šeštadienio, imtinai (toliau – Akcijos laikotarpis). Toliau nurodyto reikalavimus atitinkančio „Canon EOS R-System“ fotoaparato (toliau – Reikalavimus atitinkantys fotoaparatų modeliai) pirkimo iš mažmenininko Danijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje arba Islandijoje laikotarpis yra nuo 2023 m. gegužės 1 d., pirmadienio, iki 2023 m. rugsėjo 30 d., šeštadienio. Jokie kiti gaminiai neįtraukiami. Pirkiniai turi būti tikri pirkiniai už grynuosius pinigus arba jų ekvivalentą.Akcijoje dalyvaujančios prekės:

Canon RF 70-200mm F2.8 L IS USM
Canon RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM
Canon RF 15-35mm F2.8 L IS USM
Canon RF 24-70mm F2.8 L IS USM
Canon RF 70-200mm F4.0 L IS USM
Canon RF 100mm F2.8L MACRO IS USM

 

Reikalavimus atitinkantys fotoaparatų modeliai:

Canon EOS R100
Canon EOS R50
Canon EOS R10
Canon EOS R7
Canon EOS R8
Canon EOS R6
Canon EOS R6 MARK II
Canon EOS R5
Canon EOS R3
Canon EOS RP
Canon EOS R5C
Canon EOS C70


1.2. Visi dalyviai turi būti:
1.2.1. 18 metų ir vyresni;
1.2.2. turi būti Danijos, Suomijos, Norvegijos, Švedijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos arba Islandijos gyventojas. (toliau – Dalyvis).

1.3. Pateikdami prašymą grąžinti grynuosius pinigus (toliau – prašymas grąžinti grynuosius pinigus) už akcijoje dalyvaujanti produktą, Dalyviai sutinka laikytis šių Taisyklių ir sąlygų.

1.4. Visi įsigyti reklaminiai gaminiai turi būti nauji ir originalūs „Canon“ gaminiai. Ši akcija netaikoma perkant naudotus, atnaujintus ar restauruotus gaminius arba gaminius, kurie yra suklastoti ar kokiu nors būdu pažeidžia „Canon“ įmonių grupės intelektinės nuosavybės teises (pavyzdžiui, įskaitant, bet neapsiribojant, paralelinius ar „pilkuosius“ gaminius). Jei norite sužinoti daugiau apie paralelinius gaminius, žr. https://www.canon.lt/about_us/legal-compliance/2. KAIP DALYVAUTI

2.1  Norėdamas dalyvauti pinigų grąžinimo akcijoje, Dalyvis turi įsigyti Reklaminį produktą Akcijos laikotarpiu ir nuo 2023 m. rugpjūčio 1 d., antradienio, 00.00 val. iki 2023 m. spalio 15 d., sekmadienio, 23.59 val. pateikti galiojantį Pinigų grąžinimo prašymą internetu.

2.2. Pretenzijos dėl pinigų grąžinimo turi būti pateiktos išsamiai ir teisingai užpildžius (taip pat nurodžius galiojantį europinį gaminio serijos numerį) pretenzijos formą internete, adresu https://canon-nordic-wbw-promotion.sales-promotions.com/lt/customer-apply-for-promotion/?country_promotion=32

2.3. Dalyviai turi nuskenuoti, įkelti ir prie internetinės pinigų grąžinimo paraiškos formos pridėti čekio kopiją arba pirkinių internetu užsakymo patvirtinimo kopiją.

2.4. Dalyviai el. paštu gaus patvirtinimą apie pateiktą pinigų grąžinimo paraišką.

2.5. Akcijos produktai bus prieinami, kol bus atsargų. „Canon“ nebus atsakinga už tai, kad mažmenininkai neįvykdys Akcijoje dalyvaujančių gaminių užsakymų laikotarpiu.

2.6. „Canon“ netvarkys jokių pretenzijų dėl pinigų grąžinimo:

(i) gautų po spalio 15 d., sekmadienio, 23.59 val. arba
(ii) kurios, jos nuomone, yra neišsamios arba neįskaitomos.

2.7. „Canon“ neatsako už vėluojančius arba nesėkmingai gautus pinigų grąžinimo prašymus.

2.8. Akcijos laikotarpiu galima pateikti tik vieną prašymą grąžinti grynuosius pinigus už vieną įsigytą akcijoje dalyvaujančią kamerą, akcijoje dalyvaujantį produktą, atitinkantį reikalavimus.

2.9. Akcijos laikotarpiu galima pateikti ne daugiau kaip dešimt (10) prašymų grąžinti pinigus.


3. PINIGŲ GRĄŽINIMAS

3.1. Už įsigytus akcijoje dalyvaujančius produktus dalyviai gaus toliau nurodytas pinigų sumas.

3.2. Gavusi, patikrinusi ir patvirtinusi pinigų grąžinimo pretenziją dėl akcijoje dalyvaujančio produkto reklaminiu laikotarpiu (toliau – pretenzija), „Canon“ pasirūpins tiesioginiu BACS pervedimu į Dalyvio banko sąskaitą. Jokie alternatyvūs susitarimai nesudaromi ir grynieji pinigai ar čekiai neteikiami.

3.3. „Canon“ stengsis atlikti pervedimą per BACS per 4–6 savaites nuo pretenzijos gavimo.

3.4. Vienai pretenzijai išduodamas tik vienas BACS mokėjimas.

3.5. Jei esate PVM mokėtojas ir gaunate pinigų grąžinimą, dėl to gali sumažėti apmokestinamoji pirkinio vertė, todėl jums gali tekti atitinkamai sumažinti pirkimo mokestį.


4. ORGANIZATORIUS

4.1. Organizatorius yra „Canon Oy“, Huopalahdentie 24, 00350 Helsinkis, Suomija


5. ATSAKOMYBĖS ATSISAKYMAS

5.1. Kiek leidžia įstatymas, „Canon“ neatsako už jokius nuostolius, žalą ar sužalojimus, kuriuos bet kuris dalyvis patiria per šią akciją. Tačiau jokia šių taisyklių nuostata negali panaikinti ar apriboti „Canon“ atsakomybės už asmens sužalojimą ar mirtį, kurią sukėlė įrodytas „Canon“ darbuotojų ar atstovų aplaidumas.

5.2. Išskirtinėmis aplinkybėmis „Canon“ gali bet kada panaikinti, papildyti ir (arba) pakeisti šią akciją, neprisiimdama jokios atsakomybės, jei tokie pakeitimai yra būtini ir gali būti pagrįsti objektyviomis priežastimis.

5.3. „Canon“ pasilieka teisę tikrinti visus prašymus, kad įsitikintų, jog laikomasi šių sąlygų, ir prašyti papildomos informacijos bei patvirtinamųjų dokumentų. „Canon“ pasilieka teisę pašalinti prašymus ir (arba) dalyvius, jei įtaria, kad šia akcija kaip nors piktnaudžiaujama. „Canon“ sprendimai, susiję su akcija, yra galutiniai ir dėl jų nebus deramasi.

5.4. Jei kompetentingos jurisdikcijos teismas ar kita kompetentinga institucija bet kurią šių sąlygų dalį pripažįsta negaliojančia, neteisėta ar neįgyvendinama, tokia dalis atskiriama nuo likusios šių sąlygų dalies, kuri lieka galioti visa įstatymų leidžiama apimtimi.


6. DUOMENYS

6.1. Visus mums pateiktus asmens duomenis „Canon“, jos atstovai ar susijusios grupės įmonės tvarkys šios Akcijos administravimo ir, jei taikoma, rinkodaros tikslais – tais atvejais, kai Dalyviai pasirinko gauti rinkodaros pranešimus iš „Canon“. Daugiau informacijos apie tai, kaip naudojame jūsų duomenis, įskaitant atvejus, kai sutinkate, kad juos naudotume rinkodaros tikslais, rasite mūsų Vartotojų privatumo politikoje, adresu http://www.canon.lt/privacy-policy/


6.2. Jei Dalyviai nepageidauja, kad jų kontaktinė informacija būtų naudojama rinkodaros tikslais arba kad „Canon“ ateityje galėtų su jais susisiekti dėl panašių akcijų, pildydami prašymo formą jie NEGALI pažymėti atitinkamo sutikimo langelio.


6.3. Pateikti asmens duomenys saugomi patikimai ir gali būti perduodami saugiame serveryje už EEE ribų. Daugiau informacijos apie tai, kaip saugome jūsų duomenis, rasite mūsų Vartotojų privatumo politikoje, adresu http://www.canon.lt/privacy-policy/
7. TEISĖ IR JURISDIKCIJA

Kadangi esate Akcijoje dalyvaujantis vartotojas, šiai Akcijai bus taikomi jūsų gyvenamosios šalies įstatymai, todėl galite turėti teisę kreiptis į teismą savo gimtąja kalba ir vietos teismuose. Vietos vartotojų konsultavimo organizacija galės jus informuoti apie jūsų teises. Šios Sąlygos neapriboja jokių įstatymuose numatytų teisių, kurios gali būti taikomos.
Daugiau informacijos apie akciją ir jos sąlygas rasite:
https://www.canon.lt/offers/when-bought-with/ 
https://tinyurl.com/46tnmvsj

{newsletter}

© 2006-2023 All rights reserved. Fotoaparatas.lt