Basket Items; 0

canon

Paverskite savo aistrą mylimu darbu!  

 

Spalio 28 d., mūsų partneris Canon, kviečia jungtis į tiesioginę virtualią pamoką, kartu su profesionaliu fotografu ir filmuotoju - Hallvard Kolltveit’s.
Hallvard Kolltveit’s - daugiausiai fotografuoja ir filmuoja Lofoten'ų salose, Norvegijoje. Jo fotografija ir kinematografija yra sutelkta į lauko sporto užsiėmimus, dažnai esant tam tikroms atšiaurioms Arkties sąlygoms. Nors daugelis jo darbų sukasi pagrinde apie banglenčių sportą, jis taip pat, dirba su slidininkais, kalnų dviratininkais, kalnuotų vietovių bėgikais ir panašaus sporto atstovais. Hallvard taip pat dirba su tokiais prekiniais ženklais kaip „Patagonia“, „Volkswagen“ ir „National Geographic“.
Junkitės spalio 28 d. į tiesioginę virtualią pamoką su Hallvard ir jis papasakos, kaip jis pavertė savo aistrą darbu, sprendimus ir klaidas, kurias jis padarė eidamas šiuo keliu, ir į ką, jo manymu, būsimi fotografai ir filmuotojai, turėtų sutelkti dėmesį, kad gautų puikių rezultatų šiame kelyje. Nuo kelionės į atokias tropikų salas iki nuotraukų ir vaizdo įrašų filmavimo Arktyje - šis pasakojimas pasiners į nuostabų pasakojimą to, ką reiškia būti nuotykių turinio kūrėju 2021 m.
Nuoroda į registraciją - https://bit.ly/3n2zRBf
{newsletter}

© 2006-2023 All rights reserved. Fotoaparatas.lt