Basket Items; 0
TAMRON 28-200MM F/2.8-5.6 DI III RXD
Samyang 14mm f/2.8 ED AS UF UMC Akcija!
TAMRON 70-180mm F/2.8 DI III VXD Akcija
EcoTank namų serija, EcoTank mažiems biurams, EcoTank foto spausdintuvai.
Akcija galioja iki 2020 gegužės 31d. Foto kursus ves Ilja Sivakoff - profesionalus vestuvių ir beauty fotografas, dirbantis tiek Lietuvoje tiek ir visoje Europoje.
Gaukite dovanų Olympus objektyvą
Susigrąžinkite iki 300 Eur pirkdami akcijoje dalyvaujančius Fujifilm X serijos fotoaparatus ir objektyvus!
Pirkite TAMRON SP 15-30mm F2.8 DI VC USD G2 objektyvą ir gaukite dovanų „NiSi" Filter Holder 150!
Pirkite TAMRON SP 90mm F2.8 DI VC USD objektyvą ir gaukite dovanų „Tamron UV“ filtrą ir „Lenspen Original“ valymo pieštuką!
Akcija galioja iki 2019 gegužės 31d. Foto kursus ves Ilja Sivakoff - profesionalus vestuvių ir beauty fotografas, dirbantis tiek Lietuvoje tiek ir visoje Europoje. Darbo stažas - 7 metai. SWPP (Society of Wedding and Portrait Photographers) narys, Baltic Wedding Photo Contest - Best Photograph of The Wedding details nugalėtojas, jo darbai puikuojasi Lietuvos ir užsienio žurnaluose bei knygose.
Spyder5 kalibratorių išpardavimas
Pirkite Mavic, Phantom ar Inspire droną pažymėtą ženkliuku ir dovanosime jam skirtą kuprinę
Tamron planuoja pristatyti seriją objektyvų skirtų sisteminiams pilno kadro fotoaparatams. Pirmasis ir jų yra šviesus ir greitas Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD.
Įsigijusiems fotoaparatą keičiamu objektyvu ar objektyvą jam. Akcija galioja iki 05 31
Laukiamiausias (kol kas) metų produktas jau greitai
Siekiant visiškai stabilizuoti vaizdo įrašų kokybę, Zhiyun sukūrė rankinius kamerų stabilizatorius, kurie kiekvienam leis pasijausti profesionaliu fotografu.
Canon officialy represented savo naujausią veidrodinį fotoaparatą - Canon EOS 5D Mark IV. Šis fotoaparatas pasižymi ypač aukštos raiškos vaizdų atkūrimu, 4K vaizdo filmavimo galimybe ir atnaujinta AF sistema. 30.4 MP pilno kadro CMOS sensorius dirbdamas kartu su DIGIT 6+ vaizdo apdorojimo procesoriumi atsakingas už balansą tarp smulkių detalių ir rezoliucijos, bei prasto apšvietimo ir jautrumo.
{newsletter}

© 2006-2020 All rights reserved. Fotoaparatas.lt