Basket Items; 0

Naujausi Zhiyun vaizdo kamerų stabilizatoriai jau prekyboje

Siekiant visiškai stabilizuoti vaizdo įrašų kokybę, Zhiyun sukūrė rankinius kamerų stabilizatorius, kurie kiekvienam leis pasijausti profesionaliu fotografu.

Dėl galimybės įrenginio ašį pasukti 360° laipsnių kampu, yra itin paprasta pakeisti fotografavimo ar filmavimo kryptį taip, kaip norima. Tai leidžia pritaikyti stabilizatorių įvairiose gyvenimo situacijose - laisvalaikio ar sporto metu bei išlaikyti fotografuojamą ar filmuojamą objektą tiksliai objektyvo centre.

Visiems išmaniems telefonams tinkančius vaizdo stabilizatorius galima valdyti belaidžiu nuotoliniu būdu per telefone įmontuotą Bluetooth jungtį. Taip pat kai kurie Zhiyun prietasai gali būti derinami su kitais filmavimo reikmenimis, pavyzdžiui, trikojais ar pratęsimo strypais, kas dar labiau padidintų stabilumą bei leistų kurti dar įspūdingesnius vaizdo įrašus. 

Rankiniai stabilizatoriai pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio medžiagos, todėl yra ypač tvirti ir lengvi. Be to, jų korpusas - atsparus drėgmei ir krituliams. Dėl to juos paprasta transportuoti ir naudoti visose pageidaujamose vietose. 

Daugiau informacijos apie Zhiyun vaizdo kamerų stabilizatorius rasite čia.

 


fotografas
fotografas

{newsletter}

© 2006-2022 All rights reserved. Fotoaparatas.lt