+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Sisteminių fotoaparatų objektyvai

Objektyvai skirti sisteminiams (angl. mirrorless) fotoaparatams. Objektyvai, kurie technologiškai labai panašūs į veidrodinių fotoaparatų objektyvus, bet yra naujesnės technologijos. Sisteminių fotoaparatų objektyvai praleidžia daugiau fotonų, tiksliau dirba su naujoviškesne sisteminių fotoaparatų fokusavimo sistema. Objektyvų specifikacijos tokios pat kaip ir veidrodinių: diafragma, stabilizatorius, asferiniai lęšiai, korpusas, židinio nuotolis, lęšių padengimas įvairiomis medžiagomis.

Rodoma: 24 1210
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 51 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 51
  7. 24 1210 prekių
  8. Toliau

SISTEMINIŲ FOTOAPARATŲ OBJEKTYVAI yra objektyvai, kurie yra skirti naudoti su sisteminiais (mirrorless) fotoaparatais fotoaparatais. Šie objektyvai yra dalis keičiamos objektyvo sistemos, kuri leidžia fotografams pasirinkti skirtingus objektyvus, priklausomai nuo jų fotografavimo poreikių ir tikslų.

Galite rinktis iš plačiakampių, portretinių, vidutinio židinio nuotolio ir teleobjektyvų.

 

PAGRINDINĖS OBJEKTYVŲ RŪŠYS IR YPATYBĖS:

  • PLAČIAKAMPIS OBJEKTYVAS yra objektyvas, kuris pasižymi plačiu židinio nuotolio diapazonu ir gali užfiksuoti didelį matomą plotą. Šie objektyvai turi mažą židinio nuotolio vertę, dažniausiai apie 10mm iki 35mm (kai kalbama apie APS-C jutiklio dydį), tačiau tai gali skirtis priklausomai nuo fotoaparato tipo. Pagrindinė plačiakampio objektyvo ypatybė yra galimybė užfiksuoti platų vaizdo plotą nuo vienos šoninės puses iki kitos šoninės pusės. Tai tinka peizažo, architektūros, interjero ir kitų scenų fotografavimui, kai norima užfiksuoti daug detalių ir erdves. Kai naudojate plačiakampį objektyvą, jis suteikia efektą, vadinamą "išplėsta perspektyva". Tai gali pridėti dramatikos nuotraukai ir padidinti erdvinį pojūtį. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad plačiakampis objektyvas taip pat sukuria iškraipymus šalia kadro kraštų, kurie yra žinomi kaip "kreivė", ir šią ypatybę reikia apsvarstyti fotografuojant tam tikro tipo scenas.
     
  • PORTRETINIS OBJEKTYVAS yra specializuotas fotoaparato objektyvas, kuris yra skirtas portretų, tai yra žmonių, veidų ir jų išraiškų, fotografavimui. Šis objektyvas yra optimizuotas tam, kad sukurtų aukštos kokybės portretus su gražiu modelio išskyrimu nuo fono ir natūraliai išplėsta veido perspektyva. Portretiniai objektyvai dažniausiai turi mažą židinio nuotolio vertę, dažniausiai nuo 50mm iki 85mm (kai kalbama apie pilno kadro fotoaparatą). Mažas židinio nuotolis padeda išvengti iškreiptos veido perspektyvos ir sukuria natūralų vaizdą.
     
  • VIDUTINIO ŽIDINIO NUOTOLIO OBJEKTYVAS yra fotoaparato objektyvas, kuris turi židinio nuotolio diapazoną, esantį vidutinėje srityje tarp plačiakampio ir tele objektyvų. Šie objektyvai yra įvairių židinio nuotolio diapazono variantų, tačiau dažniausiai jie turi apie 35mm iki 85mm židinio nuotolį (kai kalbama apie pilno kadro fotoaparatus). Vidutinio židinio nuotolio objektyvai suteikia natūralią perspektyvą, kuri nėra pernelyg iškraipta arba pernelyg sutrumpinta. Tai juos daro universaliais objektyvais, tinkamais daugeliui fotografijos scenų, įskaitant peizažus, portretus, gatvės fotografiją ir kt.
     
  • TELEOBJEKTYVAS yra objektyvas, kuris turi didelį židinio nuotolio diapazoną ir leidžia fotografuoti objektus, esančius toli nuo fotografavimo vietos, be fizinio artinimo. Šie objektyvai turi ilgesnį židinio nuotolio diapazoną nei standartiniai arba plačiakampiai objektyvai, dažnai pradedant nuo apie 70mm židinio nuotolio (kai kalbama apie pilno kadro fotoaparatus) ir didėja iki 300mm, 400mm arba net 600mm ir daugiau.

 

Sisteminių fotoaparatų objektyvai išsiskiria ypatingu dizainu ir funkcionalumu, suteikdami fotografams išskirtinę galimybę kurti aukštos kokybės nuotraukas. Šie objektyvai pasižymi aukšta optine kokybe, keičiamais fokusavimo atstumais, dideliu apšvietimo efektyvumu ir plataus diapazono diafragmomis, leisdami kūrėjams išreikšti savo kūrybinius potencialus ir pasiekti profesionalų rezultatą įvairiose fotografijos srityse.