+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Ajax Hub 2 Plus išmanioji centralė (juoda)

Ajax Hub 2 Plus išmanioji centralė (juoda)
Kodas: 03567EXT
Gamintojo kodas: AJAX
Įsiminti
EU sandėlyje
Pristatymas 1-4 d.d.
Pasirinkite savybes
Spalva
339.00
Nuomoti(nuo €/diena)
Pratęsta garantija
Prekės draudimas

Nemokamai atsiimkite Kaune, parduotuvėje (Birželio 23-iosios g. 23g) Gegužės 30 d.

Nemokamai atsiimkite Klaipėdoje, parduotuvėje (Taikos pr. 17) Gegužės 30 d.

Pristatysime į namus per kurjerių tarnybą Birželio 01 d.

Turite klausimų? +370 462 46444 Siųskite užklausą

AprašymasAjax Hub 2 Plus išmanioji centralė (juoda) aprašymas

Ajax Hub 2 Plus išmanioji centralė.
Stabilus ryšys per interneto kabelį, Wi-Fi, LTE Ryšio patikimumas garantuoja greitą pavojaus signalo perdavimą apsaugos tarnybos priėmimo centrui ir jo darbuotojams. Ajax Hub 2 Plus garantuoja absoliutų ryšio stabilumą. Jis turi 4 ryšio kanalus ir palaiko LTE. Tokia konfigūracija leidžia prijungti įrenginį prie dviejų atskirų interneto kanalų per Ethernet ir Wi-Fi ryšį. Mobiliojo ryšio kanalai gali būti naudojami atsarginėms kopijoms kurti. Kanalų perjungimas vyksta sklandžiai ir užtrunka vos kelias sekundes.
Aliarmo vaizdinis patikrinimas per 9 sekundes Ši technologija yra optimalus sprendimas tiek komercinėms, tiek gyvenamosioms patalpoms. Detektorių užfiksuotos animuotos MotionCam nuotraukos leidžia vartotojams ir TVS operatoriams įvertinti esamą situaciją. Nuotraukos yra fotografuojamos reaguojant į pavojaus signalus, bet ne pagal pageidavimą. Ajax Hub 2 Plus gali valdyti iki 200 MotionCam detektorių ir pateikti nuotraukas vartotojams ar apsaugos tarnyboms vos per 9 sekundes, net jei ryšio palaikymui naudojate SIM korteles.
Didelių patalpų su sudėtinga infrastruktūra apsauga Verslo centrai, gamyklos ir daugiaaukštės vilos su papildomais pastatais- Ajax Hub 2 Plus išmanioji centralė yra pasirengusi apsaugoti net ir sudėtingiausios infrastruktūros pastatus. Naujasis šakotuvas valdo iki 200 įrenginių. Jo radijo signalo diapazonas gali siekti 2000 metrų, o radijo tinklas aprėpti iki 35 km2. Hub 2 Plus gali valdyti 25 saugos grupes, kuriose iš viso yra 200 vartotojų. Ši galimybė leidžia suskirstyti didelius plotus į atskiras zonas ir aiškiai organizuoti apsaugos darbuotojų prieigas.
Ateities sprendimas Hub 2 Plus veikia su OS Malevich realaus laiko operacine sistema, kurią sukūrė Ajax Systems. OS Malevich yra ypač stabili sistema, apsaugota nuo virusų ir nuo kibernetinių atakų. Sistema kelis kartus per metus yra atnaujinama, pridedamos naujos funkcijos. Šis procesas neįtraukia nei vartotojų, nei inžinierių. Procesas vykdomas, kai sistema yra išjungta ir trunka tik kelias minutes. Hub 2 Plus yra efektyviausia Ajax išmanioji centralė. Ji turi 4.5 karto greitesnį procesorių, nei Hub 2 ir 8 kartus daugiau "flash" atminties. Ši konfigūracija leidžia įrenginiui efektyviai veikti ilgą laiką.
Lengvas montavimas ir instaliavimas Ajax Hub 2 Plus yra parengtas veikti iš karto. Jame iš anksto įdiegti komunikatoriai, yra maitinimo blokas ir atsarginė baterija. Norėdami pradėti sistemos nustatymą turėsite prisijungti įrenginį prie maitinimo ir interneto, įdėti SIM korteles ir nuskaityti QR kodą. SmartBracket dėka įrenginio nereikia išardyti, kad jį pritvirtintumėte. Taip pat, net būdami toli nuo centralės galite prijungti apsaugos įrenginius ar vaizdo stebėjimo kameras, išbandyti radijo signalo stiprumą, sukurti saugos grupes.
Techniniai duomenys: Įdiegimas: viduje. Išmatavimai: 163 x 163 x 36mm. Svoris: 351g. Spalva: juoda. Vaizdo stebėjimo palaikymas: 100 kamerų ir DVRs. Maksimalus įrenginių skaičius: 200. Kambariai: 50. Saugos grupės: 25. Programėlės: iOS 11.0 ir vėlesnės, Android 4.4 ir vėlesnės. Ryšio kanalai: 2 SIM cards. 2G (GSM900/DCS1800 (B3/B8)). 3G (WCDMA 850/900/2100 (B1/B5/B8)). LTE (FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20). Wi-Fi (802.11 b/g/n). Ethernet. Aliarmo signalas: pristatymo laikas: 0.15s. Informavimo būdas: SMS, skambutis, push pranešimas. CMS: Contact ID, SIA, nuotraukų atpažinimas integruotas Manitou, SBN, WBB, V1/F1, Kronos, Sentinel ir Horus. Maitinimo šaltinis: 110-240V su atsargine baterija. 6V su alternatyviu 6V PSU maitinimo bloku. Veikia temperatūroje: nuo 10°C iki +40°C.
Komplektacija: Išmanioji centralė Ajax Hub 2 Plus. Maitinimo kabelis. Ethernet kabelis. Įrengimo rinkinys. Instrukcija.
Garantija: 24 mėnesiai. Baterijoms garantija netaikoma.

Pristatymo laikas 1-4 d.d.

Aptarkite su konsultantu Kaune

Neturime Kaunas Adresas: Birželio 23-iosios g. 23g Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00 VI-VII nedirba Telefonas: +370 674 59488
Kaunas

Aptarkite su konsultantu Klaipėdoje

Neturime Klaipėda Adresas: Taikos pr. 17 Darbo laikas: I-V 10:00 - 19:00 VI 10:00 - 15:00 VII nedirba Telefonas: +370 604 43972
Klaipėda
Specifikacija
Pristatymo laikas 1-4 d.d.
Prekės kodai

03567EXT AJAX 9990000000487

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!

1. Kaip veikia vaizdo stebėjimo kameros?

Vaizdo stebėjimo kameros yra įrenginiai, skirti fiksuoti vaizdo įrašus tam tikrose vietose. Jos veikia per optinį objektyvą, jautrų įvairioms aplinkos sąlygoms. Įrašytas vaizdas gali būti stebimas tiesiogiai arba įrašomas saugojimo įrenginiuose. Svarbu tai, kad vaizdo kameros turi vaizdo jutiklį, kuris gali būti CMOS arba CCD tipas, konvertuojantis šviesą į skaitmeninį signalą. Šis signalas perduodamas į vaizdo procesorių, kuris apdoroja ir koduoja jį į vaizdo formato failą. Daugelis šių kamerų turi judesio jutiklius arba infraraudonuosius (IR) spindulius, leidžiančius stebėti tamsiose sąlygose. Kamera gali būti sujungta su stebėjimo sistema per laidus arba belaidžiu ryšiu. Įrašyti vaizdus galima saugoti vietiniuose įrašymo įrenginiuose arba debesyje. Šios kameros plačiai naudojamos saugumo tikslais stebint namus, verslo patalpas ar viešuosius plotus.

2. Kokios yra pagrindinės funkcijos ir savybės, į kurias reikia atkreipti dėmesį renkantis vaizdo stebėjimo kameras?

Svarbios funkcijos apima aukštą vaizdo raišką (HD, 4K), dienos ir nakties filmavimo galimybes, judesio stebėjimą, integruotą saugojimą (SD kortelės, serveriai), belaidžio ryšio galimybes, ir atsparumą oro sąlygoms. Raiška ir vaizdo kokybė yra esminės savybės, užtikrinančios aiškų ir aukštos kokybės vaizdą. Judesio jutikliai ir infraraudonieji spinduliai gali būti svarbūs naktiniam stebėjimui. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į kamerų lauko/vidaus įvertinimus, vandeniui atsparumą ir judėjimo fiksavimo galimybes. Tinkamas įrašymo laikas, pažangios funkcijos ir suderinamumas su stebėjimo sistema yra svarbūs aspektai, kurie padės pasirinkti tinkamą kamerą.