Basket Items; 0

FUJIFILM X100V juodas

(Item number: YXU-1355)
  • Effective pixels: 26.1 Megapixel
  • Sensitivity (ISO): Auto, 160 - 12800
  • Image stabilisation: Nėra
More
Price:
1325.99 €
1497.99 €
Notify about price change

Follow price

Notify about price change
[Įveskite el. pašto adresą ir informuosime kai prekės kaina pasikeis:]
Pristatymas

Delivery

5-19 d.d.

(Left: 5+ )
Nemokėk už pristatymą, atsiimk parduotuvėje
Don't pay for delivery

Take your items from Fotoaparatas.lt shop

Išsimokėtinai
By installments

from ? €/month

Pristatymas
Delivery

5-19 d.d.

Atsisiųsti aprašymą
PDF

Download

Prekės likutis
Left only

5+

{information.global.messages} {errors.global.messages}
{errors.name.messages} {errors.phone.messages} {errors.email.messages}
{errors.text.messages}
Description

 

26.1MP APS-C X-Trans BSI CMOS 4 jutiklis ir 4 procesorius.

 Apsisukęs aplink labai universalų jutiklį, „X100V“ turi APS-C formato 26.1MP „X-Trans CMOS 4“ jutiklį, kurio dizainas su foniniu apšvietimu suteikia sklandų tonų perteikimą, pagerina našumą silpname apšvietime ir platų natūralųjį jautrumo diapazoną. iš ISO 160-12800. Kaip „X-Trans“ jutiklis, jis naudoja ir atsitiktinių imčių pikselių matricą, kuri suteikia aukštą vaizdo kokybę ir ryškumą, nes neveikia optinis žemųjų dažnių filtras. „X-Trans“ dizainas, palyginti su įprastais vaizdo elementų modeliais, labiau pamėgdžioja organinį filmo pobūdį, kad būtų gautos spalvos ir atspalviai, o tuo pačiu sumažėja ir muliažas, ir pseudonimas.

UHD ir DCI 4K vaizdo įrašymas

Išplečiantis savo galimybes ne tik ant nuotraukų, „X100V“ siūlo įvairiapusę vaizdo įrašų galimybę, įskaitant vidinį DCI / UHD 4K įrašymą iki 30 kadrų per sekundę ir „Full HD“ įrašymą iki 120 kadrų per sekundę. Didelis vaizdo įrašų našumo pranašumas yra tas, kad „X-Processor 4“ greitis įgalina greitą skaitymo greitį įrašant vaizdo įrašą ir padeda sumažinti riedėjimo žaliuzių iškraipymus filmuojant judančius objektus. Be to, „micro-HDMI“ prievadas leidžia 10 bitų 4: 2: 2 įrašymą į pasirenkamą išorinį įrašymo įrenginį. 

Pertvarkytas „Fujinon“ 23 mm f / 2 objektyvas

Atnaujintame „Fujinon“ 23 mm f / 2 objektyve yra patobulintas optinis dizainas, kuriame dabar yra du asferiniai elementai, skirti pagerinti aštrumą ir aiškumą, sumažinant sferinius aberacijas ir iškraipymus. Šio objektyvo 23 mm židinio nuotolis yra lygus 35 mm, todėl tai yra patogus plačiakampis pradas, kuris puikiai tinka įvairioms fotografavimo situacijoms. Ryški f / 2 konstrukcija taip pat tinka darbui įvairiomis apšvietimo sąlygomis ir suteikia galimybę geriau kontroliuoti lauko gylį, kad būtų lengviau atskirti dėmesį nuo objektų. Be to, buvo pritaikyta „Super EBC“ danga, skirta slopinti objektyvo pliūpsnį ir vaizdą, kad dirbant esant stipriam apšvietimui būtų užtikrintas didesnis kontrastas ir spalvų ištikimybė. 

Pažangus hibridinis vaizdo ieškiklis

Tiek unikalūs optinio, tiek elektroninio vaizdo ieškiklio tipai yra integruoti į unikalų patobulintą hibridinį vaizdo ieškiklį, kuris leidžia pasirinkti iš OVF paprastumo ir pažinimo, taip pat iš EVF universalumo. Perjungimas tarp žiūrėjimo tipų greitai atliekamas per tam skirtą ieškiklio perjungimo svirtį, esančią fotoaparato korpuso priekyje. 

Pakreipiantis 3,0 colių 1,62 m taško skystųjų kristalų ekranas turi jutiklinio ekrano dizainą, kad būtų galima intuityviai valdyti ir atkurti, o pakreipiant dizainą labai naudinga dirbant dideliais ir mažais fotografavimo kampais.

Patvarus dizainas gali būti atsparus oro sąlygoms, suporuotas su pasirenkamu AR-X100 adapterio žiedu ir pasirenkamu apsaugos nuo oro sąlygų sandarinimo žiedu.

Viršutinėje plokštėje yra serija užrakinimo ratukų ir svirtelių, leidžiančių greitai ir intuityviai valdyti ekspozicijos parametrus, įskaitant užrakto greičio nustatymo mygtuką, kuris siūlo tiesioginį užrakto greičio reguliavimą. „ISO“ ratukas taip pat yra įtrauktas į užrakto greičio rinkimą, kad būtų galima patvirtinti jautrumo nustatymą nereikia įjungti fotoaparato, o ekspozicijos kompensavimo ratukas leidžia pasirinkti +/- 3 EV 1/3 žingsniais. Šis ratukas taip pat turi C padėtį, kad dirbant su komandos ratukais būtų galima išplėsti +/- 5 EV diapazoną.

Priekiniai ir galiniai valdymo ratukai integruoja paspaudimo funkciją, kad būtų lengviau naudotis ir pasirinkti parametrus.

Galinį vairasvirtę galima intuityviai pasirinkti ir perjungti AF taškus, taip pat naršyti meniu ir atkurti vaizdus.

Integruotas „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ ryšys leidžia belaidžiu būdu dalintis vaizdais su mobiliuoju prietaisu arba naudoti įrenginį nuotoliniu būdu valdyti kamerą.

Atskiri SD atminties kortelių lizdai palaiko iki UHS-I standarto.

Komplekte esanti „NP-W126S“ baterija suteikia maždaug 350 kadrų vienam įkrovimui dirbant su EVF, arba 420 kadrų vienam įkrovimui, kai dirbate su OVF. 

Specifications
Effective pixels:
Light sensitive elements which are responsible for view acceptance into camera. The more pixels helps when you are trying to print with high quality, or big prints.
26.1 Megapixel
Sensitivity (ISO):
Sensor sensitivity to light. Bigger ISO lets better capture fast moving objects or operating with camera in low light situations. But every situation needs it's own ISO, if it is too big, frame quality will be low,
Auto, 160 - 12800
Image stabilisation: Nėra
Warranty: 24 mėnesiai
Specifications
Effective pixels:
Light sensitive elements which are responsible for view acceptance into camera. The more pixels helps when you are trying to print with high quality, or big prints.
26.1 Megapixel
Sensitivity (ISO):
Sensor sensitivity to light. Bigger ISO lets better capture fast moving objects or operating with camera in low light situations. But every situation needs it's own ISO, if it is too big, frame quality will be low,
Auto, 160 - 12800
Image stabilisation: Nėra
Screen: 3" 1,620,000 Dot
Shutter speed:
Time moment in which sensor is enlightened. It happens when mechanic camera shutter between lens and sensor is opened. Shutter speed depends of light, diafragm and sensor sensitivity. Measured in seconds,
1/4000 sek.
Continuous drive:
Camera capability of shooting in burst mode. Number is measured in frames per second
11 k/s
Filming resolution:
Maximum resolution in which camera can film.
4K UHD (4096 x 2160)
Memory card type: SD / SDHC / SDXC
Mikrofono jungtis: Yra
Compatible standarts: 2.5mm Sub-Mini, HDMI D (Micro), USB 3.0, USB Type-C
Compatible battery: NP-W126S
Other cusomers bought
Customers reviews
[Naujas atsiliepimas]
{information.global.messages} {errors.global.messages}
Komentatorius
Name
{errors.client_name.messages}
Email address
{errors.client_email.messages}
How you review this item?
{errors.rating.messages}
What are advantages of product?
{errors.positive_text.messages}
What are drawbacks of product?
{errors.negative_text.messages}
come to our shop andtry it out

© 2006-2021 All rights reserved. Fotoaparatas.lt