Basket Items; 0

DJI RS 3

(Item number: ZLK-5701)
[Gamintojo kodas:] CP.RN.00000216.01
  • Spalva: Juoda
  • Weight: 990 g
  • Measurements: 410 x 260 x 195 mm
  • Maksimali apkrova: 3 kg
More
Price:
549.99 €
Notify about price change

Follow price

Notify about price change
[Įveskite el. pašto adresą ir informuosime kai prekės kaina pasikeis:]
Pristatymas

Delivery

5-19 d.d.

(Left: 5+ )
Pratęsta/Išplėsta garantija
Nemokėk už pristatymą, atsiimk parduotuvėje
Don't pay for delivery

Take your items from Fotoaparatas.lt shop

Išsimokėtinai
By installments

from ? €/month

Pristatymas
Delivery

5-19 d.d.

Atsisiųsti aprašymą
PDF

Download

Prekės likutis
Left only

5+

{information.global.messages} {errors.global.messages}
{errors.name.messages} {errors.phone.messages} {errors.email.messages}
{errors.text.messages}
Description

DJI RS 3 buvo perdarytas, kad būtų dar lengvesnis ir aptakesnis nei Ronin. Šis nedidelis stabilizatorius yra pakankamai tvirtas, kad galėtų palaikyti ir stabilizuoti „Sony a7S III“ arba „Canon R5“ su 24–70 mm priartinimo objektyvu. Dėl didesnio spalvoto OLED ekrano, naujos tikslaus reguliavimo rankenėlės ir didesnio stabilumo RS 3 gali tapti svarbia jūsų kompaktiško fotoaparato komplekto dalimi.

DJI RS 3

 

 

Greito atlaisvinimo plokštės

Dviejų sluoksnių greito atjungimo plokštės leidžia greitai ir patogiai pritvirtinti fotoaparatą prie RS 3. Pakeitus naują bateriją ar atminties kortelę, gimbalo balansuoti nereikia.

DJI RS 3

 

Automatiniai ašies užraktai

Kai gimbalas yra išjungtas, galite paspausti ir palaikyti maitinimo mygtuką, o trys ašys atrakinamos, o gimbal automatiškai išsiplečia, todėl galite pradėti dirbti vos per dvi sekundes. Vieną kartą paspauskite maitinimo mygtuką ir ašys automatiškai užsifiksuos ir pereis į miego režimą, todėl judėjimas ar saugojimas bus žymiai efektyvesnis.

 

Belaidis užrakto valdymas

Turintis dvigubo režimo „Bluetooth“, RS 3 palaiko belaidį užrakto valdymą, taupydamas laiką ir pastangas kiekvieną kartą naudojant. Po pradinio Bluetooth susiejimo galite valdyti filmavimą ir fotografavimą tiesiog paspausdami įrašymo mygtuką ant stabilizatoriaus. Anksčiau susietos kameros gali automatiškai vėl prisijungti po pirmojo naudojimo, todėl nebereikia kameros valdymo laido.

 

Integruoti valdikliai


- Su naujai pridėta tikslaus reguliavimo rankenėle ant pakreipimo ašies, fotoaparatas gali slysti į priekį arba atgal, reguliuodamas milimetro tikslumą, kad būtų lengviau pasiekti tikslų balansą keičiant objektyvą.


- Paprasčiausiai pastumdami naująjį gimbalo režimo jungiklį, galite keisti Pan Follow, Pan and Tilt Follow ir FPV režimus. FPV režimo pasirinkimą taip pat galima tinkinti 3D Roll 360, Portrait arba Custom, todėl galite reguliuoti įrangą ir pradėti kuo greičiau.


- Sukant priekinį ratuką galima valdyti priartinimą arba fokusavimą. Jis taip pat gali būti pritaikytas valdyti fotoaparato užrakto, diafragmos, ISO ar gimbalo judesius, todėl yra ypač patogu valdyti viena ranka.

DJI RS 3

Trečiosios kartos RS stabilizavimo algoritmas

Su naujos kartos stabilizavimo algoritmu sukurtas RS 3 užtikrina 20% didesnį stabilumą, palyginti su RSC 2, be vargo valdydamas žemo kampo kadrus, vykdydamas scenarijus arba perjungdamas aukštą ir žemą padėtį.

 

 

DJI RS 3

 

Įranga tobuliems rezultatams

Kai įjungtas „SuperSmooth“ režimas, RS 3 padidina variklio sukimo momentą, kad dar labiau pagerintų stabilizavimą ir užtikrintų stabilią filmuotą medžiagą net greitai judant arba naudojant 100 mm ekvivalentinius židinio objektyvus.

DJI RS 3

 

1,8 colio OLED jutiklinis ekranas

Palyginti su nespalvotu RSC 2 ekranu, RS 3 turi 1,8 colio OLED spalvotą jutiklinį ekraną, kuris yra 80% didesnis. Jis taip pat palaiko daugumą Ronin programos nustatymų, užtikrina intuityvų ir tikslų valdymą kartu su pertvarkytu ekranu. vartotojo sąsaja.

DJI RS 3

 

Stebėjimas išmaniajame telefone

RS 3 palaiko Ronin vaizdo siųstuvą (anksčiau žinomą kaip Ronin RavenEye vaizdo siųstuvas), kad būtų galima tiesiogiai perduoti 1080p30 HD tiesioginius kanalus į mobilųjį įrenginį. Didžiausias perdavimo atstumas yra 656 pėdos, o perdavimo iš galo iki galo delsa yra tik 60 ms. Išmanusis telefonas taip pat gali būti prijungtas prie NATO prievado RS 3 su telefono laikikliu belaidžiam stebėjimui.

 

Integruotas stebėjimas ir kontrolė

Nuotoliniu būdu reguliuokite fotoaparato ekspoziciją tiesiogiai Ronin programoje arba valdykite gimbalą naudodami virtualią vairasvirtę, kad gautumėte integruotą stebėjimo ir valdymo patirtį. Su Ronin vaizdo siųstuvu išmanusis telefonas gali būti naudojamas kaip judesio valdiklis, leidžiantis nuotoliniu būdu valdyti RS 3 gimbalą, kad fotoaparato judesiai būtų lankstesni ir dinamiškesni.

 

Patobulinta baterija ir greitas įkrovimas

Naujoji RS 3 akumuliatoriaus rankena turi kasetės dizainą, todėl lengviau pakeisti baterijas ir ji yra mažesnė, palyginti su RSC 2. Ją netgi galima įkrauti atskirai nuo gimbalo. Naujoji baterijos rankena užtikrina pailgintą veikimo laiką iki 12 valandų, to pakanka nepertraukiamam fotografavimui visą dieną. Jis palaiko 18 W PD greitąjį įkrovimą, kurio įkrovimo laikas yra tik 2,5 valandos. Jis netgi gali būti naudojamas kraunant, kad RS 3 būtų maitinamas beveik neribotą laiką.

 

Išmaniosios funkcijos

Kamera turi išmaniąsias funkcijas, tokias kaip Dolly Zoom, Motionlapse, Track, Time Tunnel ir panorama.

 

 

 

Specifications
Spalva: Juoda
Weight:
Weight is measured in kilograms (Kg) or grams (g). Package and other accessories in it weight is not included.
990 g
Measurements: 410 x 260 x 195 mm
Maksimali apkrova: 3 kg
Warranty: 24 mėnesiai
Specifications
Spalva: Juoda
Weight:
Weight is measured in kilograms (Kg) or grams (g). Package and other accessories in it weight is not included.
990 g
Measurements: 410 x 260 x 195 mm
Maksimali apkrova: 3 kg
Other cusomers bought
Customers reviews
[Naujas atsiliepimas]
{information.global.messages} {errors.global.messages}
Komentatorius
Name
{errors.client_name.messages}
Email address
{errors.client_email.messages}
How you review this item?
{errors.rating.messages}
What are advantages of product?
{errors.positive_text.messages}
What are drawbacks of product?
{errors.negative_text.messages}
come to our shop andtry it out

© 2006-2023 All rights reserved. Fotoaparatas.lt