Basket Items; 0

Astera Titan Tube Kit Astera Set of 8 Titan Tubes with Charging Case

(Item number: BYO-9901)
[Gamintojo kodas:] FP1-SET
  • Weight: 12 kg
  • Measurements: lempa - 103.4 x 4.1 cm
  • Spalvos temperatūra: 1750 to 20,000K
  • Max. Luminous Flux (Lumen): 2900
  • NUMBER OF LEDS: 16 (RGB)
More
Price:
8888.99 €
Notify about price change

Follow price

Notify about price change
[Įveskite el. pašto adresą ir informuosime kai prekės kaina pasikeis:]
Pristatymas

Delivery

5-19 d.d.

(Left: 1 )
Pratęsta/Išplėsta garantija
Nemokėk už pristatymą, atsiimk parduotuvėje
Don't pay for delivery

Take your items from Fotoaparatas.lt shop

Išsimokėtinai
By installments

from ? €/month

Pristatymas
Delivery

5-19 d.d.

Atsisiųsti aprašymą
PDF

Download

Prekės likutis
Left only

1

{information.global.messages} {errors.global.messages}
{errors.name.messages} {errors.phone.messages} {errors.email.messages}
{errors.text.messages}
Description
Astera Set of 8 Titan Tubes with Charging Case
„Titan“ yra LED vamzdelių formos lempos, skirtos filmų kūrimui, vaizdo klipų filmavimui, televizijos studijoms ir bet kuriam kūrybingam darbui. Jos skleidžia galingą, reguliuojamą baltą spalvą su ypač aukštu spalvų perteikimu. Šviesą galima pritaikyti atskiriems pikseliams vamzdelyje arba visam vamzdeliui. Jis siūlo neribotą naudojimo spektrą: patalpose arba lauke, su kintamosios srovės maitinimo šaltiniu arba iš akumuliatoriaus, su laidiniu ar belaidžiu DMX ir kt.
 
Šis „Astera“ rinkinys iš 8 „Titan“ šviesos vamzdelių su įkrovimo dėklu puikiai tinka transportuoti. Rinkinyje yra aštuoni „Titan Tube“ LED vamzdeliai ir stiprus įkrovimo dėklas su su „DMX“ suderinamu „PowerBox“, kuris iš tikrųjų gali įkrauti lempas viduje. „Astera“ pateikė daugybę tvirtinimo variantų, įskaitant šešiolika laikiklių su sandarinimo kaiščiais tvirtinimui ir šešiolika kaiščių vamzdžių sujungimui ir net tik.

„Astera TitanTube RGB“ LED lemputės

Platus 120 ° spindulių plitimas „Astera TitanTube RGB“ idealiai sukuria švelnų tiesioginį jūsų objekto apšvietimą, skirtą naudoti kaip akcentinį apšvietimą ar dizaino elementą filmavimo aikštelėje. Kino, teatro ir renginių spektakliams tinkančią vamzinę lempą maitina integruota „LG Chem“ ličio jonų baterija, suteikianti 20 valandų veikimo trukmę su trijų valandų įkrovimu. Vienoje lempoje yra 16 LED individualiai valdomų "pixel" dalių 40,7 colių ilgio vamzdyje, kurį galite pritvirtinti ant rinkinio ar ant stovo, pakabinti ant grotelių ar net laikyti rankoje. „TitanTube“ įspūdingas CRI / TLCI įvertinimas yra 96/96, o tai rodo didelį spalvų perteikimo tikslumą. „TitanTube“ naudoja RGB, mėtų ir gintaro šviesos diodus, taip pat atspalvio, sodrumo ir intensyvumo valdymą, kad pasiektų milijonus pasirinktinių spalvų.

Spalva ir valdymas yra „TitanTube“ dizaino pagrindas. Vamzdžio baltos šviesos diapazonas yra nuo 1750 iki 20 000 K, kad sklandžiai įsilietų į bet kokį aplinkos apšvietimą. Šiuos koregavimus galite atlikti vietoje arba nuotoliniu būdu keliais būdais, pavyzdžiui, iš konsolės, prie kurios prijungtas „TitanTube“. Belaidis DMX, CRMX ir kitų tipų įrenginiai gali reguliuoti funkcijas iki 300m atstumu. Taip pat yra „AsteraApp“, leidžiantis valdyti šviesą per „Bluetooth“ ir IR valdymą per papildomą nuotolinio valdymo pultą.
 
k 
 

„Astera“ lempų valdymas 

Kurkite sudėtingas programas iš spalvų, efektų ir nustatymų. „Titan Tube“ prisimins ir pakartos šiuos efektus nereikalaudamas nuolatinio belaidžio ryšio. Greitai sukurkite šviesų grupes, priskirkite pozicijas ir pasirinkite, kuris „Film Lighting Tube“ turėtų gauti komandas.


Monitoriaus valdymas


Laikykite išsamią „PixelTube“ būseną ir visų nustatymų apžvalgą, kol juos valdote. Peržiūrėkite akumuliatoriaus būseną, radijo signalą, DMX adresą ir tai, kurias lempas pasirinkote. Nustatykite atskirus „Titan Tube“ ar „Astera Event“ prožektorius ir netgi sužinokite, ar lempos buvo judinamos arba išjungtos. Tai veikia, kai valdote šviesas naudodamiesi programa, bet taip pat, jei „Titan Tubes“ yra valdomi per DMX.
 
k 

Belaidis DMX (2,4 GHz) „LumenRadio“


„AsteraBox“ veikia kaip belaidis DMX siųstuvas; tiesiog prijunkite jį su pridėtu XLR adapteriu prie savo DMX konsolės ir galite perduoti 1 DMX visatą su CRMX technologija - stabiliausiu prieinamu belaidžiu DMX protokolu.
 

„Astera Titan“ įkrovimo dėklas 

Šiame juodame „Astera“ įkrovimo dėkle vienu metu galite laikyti, gabenti, apsaugoti ir įkrauti iki aštuonių „Titan Tube“ lempų. Korpusas turi viršutinę rankeną. Tuo pačiu metu įkraunamos aštuonios „Titan“ lempos.
 
Talpina: 8 „Titan“ vamzdelius, 1 x FP1-PWB „PowerBox“, 8 x nuolatinės jungties laidus, 16 AX1-EBLT akių varžtų, 16 AX1H spaustukų, 8 x AX1-STD laikiklius, 16 x AX1-BLT BabyPins.

 
Medžiaga ABS plastikas
Darbinė temperatūra: 32-104 ° / 0-40 °
Įėjimo įtampa: 90–250 VAC
Srovė: 4.4A @ 115 VAC / 3A @ 230 VAC
Išėjimo įtampa: 10 x 24 VDC
Išėjimo srovė: 10 x 2A
 
k 

Suderinamumas

„Titan Tube“ turi patikimiausią rinkoje bevielį DMX modulį, suderinamą su CRMX ir kitais belaidžiais DMX standartais, išskyrus „W-DMX G5“ ir „City Theatrical“.
 

IR nuotolinis valdymas


Paprastas komandas, tokias kaip ĮJUNGTI / IŠJUNGTI, spalvų reguliavimas, iš anksto įkeltus efektus ir pan. nustatykite su infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pultu. Programuojant šviesos vamzdelius naudojant „AsteraApp“, IR nuotolinio valdymo pultą galima naudoti patvirtinant atskirų lempų nustatymus. 
 

„PowerBox“ 

„PowerBox“ yra efektyvus įrankis, leidžiantis „Titan Tubes“ dirbti naudojant nuolatinę energiją, kai nenorite lempų naudoti belaidžiu būdu. Be to, „PowerBox“ galima laikyti „Titan Tube Charging“ dėkle, kad galėtumėte įkrauti šviesos vamzdelius atlikę darbą ar tiesiog neišimdami jų iš dėklo. „PowerBox“ turi „Powercon True1“ įvestis ir išvestis bei 5 kontaktų XLR įvestis ir išvestis. Be to, jis turi RJ45 prievadą „Art-Net“ ir „sACN“ ir konvertuoja signalus į DMX. Prie kiekvienos „PowerBox“ specialiu maitinimo + duomenų kabeliu galima prijungti iki 10 „Titan“ vamzdžių. Maksimalus kabelio ilgis yra 15 m. „PowerBox“ sukurtas pastatyti ant grindų arba pakabinti. Jame yra 3/8 "sriegis, kurį galima nuimti, kad būtų galima pritvirtinti 1/2" spaustukus (tas pats kaip AX5). 
 
k 
 

Ypatybės

- „Talkback +“ - Aptikite visas galimas lempas, nustatykite jas, patikrinkite jų būseną, sukonfigūruokite DMX adresus ir DMX profilius.
  
- Maksimalus veikimo laikas - Būkite tikri, kad jūsų lempos staiga neužges, o jūs gausite maksimalų ryškumą.

- „TruColor“ kalibravimas - Individualiai kalibruoti šviesos vamzdeliai lemia 100% spalvų konsistenciją ir tikslią spalvų temperatūros ir filtro spalvų atkartojimą.

- Efektai - Greitai kurkite programas iš spalvų ir efektų, suaktyvinkite juos arba priverskite jas suderinti.

- Jokio mirgėjimo - Užšifruota PWM technologija, kad nebūtų mirgėjimo filmuojant.

- Žalia / rausva korekcija - Kurdami turinį, pakoreguokite žalią / rausvai raudoną spalvą, kad sumažintumėte darbus po filmavimo.

- Suplanuotas budėjimas - Perjunkite lempas į taupųjį budėjimo režimą ir suplanuokite, kad jos pabustų, kai bus pradėti filmavimo darbai.

- „Dynamic PowerBoost“ - Ši išskirtinė funkcija leidžia šviesai visada parodyti maksimalų ryškumą ir sustiprinti ne baltas spalvas.

- Apsauga nuo vagystės - Lempos suteikia vaizdinį ir garsinį pavojaus signalą ir siunčia pranešimą į „AsteraApp“, jei jas bandoma perkelt.

- DJ funkcija - „Auto BPM“ analizuoja ritmą ir priderina programas prie jo, blykstės mygtukai gali suaktyvinti specialiuosius efektus laikant nuspaudus.

- Kitos funkcijos - „AsteraApp ™“ yra su daugybe papildomų elementų, o atnaujinant programinę įrangą dažnai pridedamos naujos funkcijos. 
 
k 
 

Komplektacijoje yra

8 x „Astera TitanTube RGB“ LED lemputės
„Astera Titan“ lempų įkrovimo ir transportavimo dėklas (juodas) 
16 x „Astera M5“ varžtai, skirti „Ax1 Pixel“, „Helios“, „Titan“ ir „Hyperion“ vamzdžiams (pora) 
16 x „Astera“ metalinis laikiklis vamzdžių tvirtinimui
16 x „Astera BabyPin“ dvigubas kaištis
8 x „Astera“ sulankstomas stovas LED lempoms
16 x "Cotter Pins" 
 
Specifications
Weight:
Weight is measured in kilograms (Kg) or grams (g). Package and other accessories in it weight is not included.
12 kg
Measurements: lempa - 103.4 x 4.1 cm
Spalvos temperatūra: 1750 to 20,000K
Max. Luminous Flux (Lumen): 2900
NUMBER OF LEDS: 16 (RGB)
Warranty: 24 mėnesiai
Specifications
Weight:
Weight is measured in kilograms (Kg) or grams (g). Package and other accessories in it weight is not included.
12 kg
Measurements: lempa - 103.4 x 4.1 cm
Spalvos temperatūra: 1750 to 20,000K
Max. Luminous Flux (Lumen): 2900
NUMBER OF LEDS: 16 (RGB)
Lempos gyvybingumas (normalus režimas): 50000 Hours
Veikimo atstumas: Up to 300 m
Galingumas: 48 W
Įsikrovimo laikas: 3 valandos
Veikimo laikas: 20 valandų
Medžiaga:
Pateikiama informacija kokios medžiagos buvo naudojamos gaminant įrenginį.
Steel, Plastic,
Spalva: reguliuojama
Išorinio įrenginio matmenys: 114.6 x 44.2 x 15.7 cm
Battery:
Kompiuterio baterijos būna dviejų tipų: Ličio jonų arba Ličio polimerų
LG Chem Lithium-ion
Other cusomers bought
Customers reviews
[Naujas atsiliepimas]
{information.global.messages} {errors.global.messages}
Komentatorius
Name
{errors.client_name.messages}
Email address
{errors.client_email.messages}
How you review this item?
{errors.rating.messages}
What are advantages of product?
{errors.positive_text.messages}
What are drawbacks of product?
{errors.negative_text.messages}
come to our shop andtry it out

© 2006-2023 All rights reserved. Fotoaparatas.lt