Basket Items; 0

Sony SDXC M Tough series 128GB UHS-II Class 10 U3 V60

(Item number: OQP-9038)
  • Max. Skaitymo greitis (MB/s): 270 MB/s
  • Klasė: 10/U3/V60
  • Kortelės talpa : 128 GB
More
Price:
96.99 €
Notify about price change

Follow price

Notify about price change
[Įveskite el. pašto adresą ir informuosime kai prekės kaina pasikeis:]
Pristatymas

Delivery

5-19 d.d.

(Left: 5+ vnt)
Pratęsta/Išplėsta garantija
Nemokėk už pristatymą, atsiimk parduotuvėje
Don't pay for delivery

Take your items from Fotoaparatas.lt shop

Išsimokėtinai
By installments

from ? €/month

Pristatymas
Delivery

5-19 d.d.

Atsisiųsti aprašymą
PDF

Download

Prekės likutis
Left only

5+ vnt

{information.global.messages} {errors.global.messages}
{errors.name.messages} {errors.phone.messages} {errors.email.messages}
{errors.text.messages}
Description
„Sony“ 128 GB „SF-M Tough“ serijos UHS-II SDXC atminties kortelė turi 128 GB atminties talpą ir naudoja UHS-II magistralę, kad palaikytų pažangias DSLR funkcijas, tokias kaip nepertraukiamo užrakto serijos ir greitas fotografavimas, taip pat RAW ir JPEG fiksuoja. Ši kortelė taip pat puikiai tinka vaizdo įrašams, įskaitant 4K, „Full HD“ ir 3D vaizdo įrašus. Tai gali pasiekti maksimalų skaitymo greitį iki 277 MB / s, o didžiausią rašymo greitį - iki 150 MB / s. Dėl V60 greičio klasės įvertinimo minimalus rašymo greitis garantuoja, kad jis nesumažės žemiau 60 MB / s.

Siekdama palengvinti kortelių naudojimą beveik bet kurioje aplinkoje ir apsaugoti jūsų turinį, „Sony“ sukūrė tvirtą „Tough“ seriją, kuri atlaiko kritimus iki 16,4 '/ 5m, panardinant iki 16,4' / 5m vandens. iki 72 valandų, atsparus lenkimams ir dulkėms, taip pat gali atlaikyti kraštutines temperatūras nuo -13 iki 185 ° F. „Tough“ serija taip pat yra iki 18 kartų stipresnė nei standartinė SD laikmena (180 N, palyginti su 10 N), ir turi vientisą formuotą konstrukciją, kuri yra be šonkaulių be rašymo apsaugos jungiklio, padedanti toliau apsisaugoti nuo fizinių pažeidimų, galinčių paveikti SD korteles, pvz., sulaužytas plastikinis korpusas, sulaužyta duomenų apsaugos spyna ir sulaužyti jungties šonkauliai. Jei kortelės duomenys bus pažeisti, jums taip pat bus naudinga galimybė nemokamai atsisiųsti „File Rescue“ programinę įrangą, kad būtų lengviau atkurti ištrintą turinį.

„UHS-II“ laikmena greitį pasiekia per papildomą kaiščių eilę. Nors ši kortelė buvo sukurta kameroms, suderinamoms su UHS-II / V60, ji gali būti naudojama įrenginiuose, kurie nepalaiko „UHS-II / V60“. Tačiau nepamirškite, kad tada ši kortelė nustatys jūsų įrenginio greičio klasę ir magistralės reitingą, pvz., UHS-II ir V30, kurie palaiko minimalų 30 MB / s rašymo greitį, arba UHS-I ir U3, kurie palaiko ir minimalius rašymo greitis 30 MB / s. Jei jūsų įrenginys nepalaiko U3, ši kortelė yra suderinama su U1 ir 10 klasės standartais, kurių kiekvienas garantuoja minimalų 10 MB / s rašymo greitį. Naudojant UHS-I įrenginyje, šios kortelės skaitymo greitis yra iki 95 MB / s, o rašymo greitis - iki 90 MB / s.

Bendrosios savybės

 

Tvirta SD kortelė

Fotografuodami sudėtingoje aplinkoje, šią kortelę gausite daugybei profesionalių fotografų ir vaizdo fotografų, taip pat nuotraukų entuziastų, nes jie yra pakankamai tvirti ekstremalioms fotografijoms. Turėdami patikimą patikimumą ir greitą greitį, jūs pasieksite visus veiksmus, kurių jums reikia norint pasiekti veiksmą.
Daugiau atsparumo lenkimui
Dėl tvirto dervos formos šios kortelės 18 kartų atsparesnės lenkimui nei SD standartas.

Atsparus vandeniui ir dulkėms

Ši kortelė gali būti panardinta į 16,4 'vandens iki 72 valandų, be to, ji yra atspari dulkėms. Tai yra visapusiška fotografavimo apsauga beveik bet kokiomis sąlygomis.
Atsparus smūgiams - atlaiko lašus iki 16,4 '
Pagaminta iš kietų medžiagų iš vientisos formos, ši kortelė atlaiko iki 16,4 colio kritimus.

Vientisas dizainas

Vientisa formos liejimo forma ir ilgaamžiškomis medžiagomis ši kortelė profesionalams ir nuotraukų entuziastams suteikia ramybę ir apsaugą visur, kur tik ima jų ūgliai.
„Ribless“, „Design Protect Switchless Design“
Kurdamas šią kortelę „Sony“ atsikratė trapių jungčių briaunų ir apsaugos nuo įrašymo jungiklio, esančio įprastose SD kortelėse - dalys, kurias lengva sulaužyti ir kurios gali užkirsti kelią rašymui.

Greitis, kuriuo galite pasikliauti

Nesvarbu, ar esate profesionalus fotografas, fotografuojantis didelės skiriamosios gebos nejudančius vaizdus, ​​vaizdo fotografas, dirbantis 4K formatu prie dokumentinio filmo, ar fotografas, mėgaujantis nuotolinius kraštovaizdžius, ši kortelė turi greitį, kurio reikia norint užfiksuoti veiksmą. Tai suteikia greitą buferio valymo laiką po serijos fotografavimo ir efektyviai perkelia turinį į kompiuterį.

Greitas rašymo greitis

Greita iki 150 MB / s rašymo sparta ši kortelė palaiko ilgesnį didelės raiškos nuotraukų serijos fotografavimą, taip pat greitesnį buferinės atminties išvalymą.
Greitas atsarginis kopijavimas ir duomenų perdavimas
Praleiskite daugiau laiko fotografuodami ir mažiau laiko perkeldami ar kurdami atsargines kopijas. Greitai skaitydami iki 277 MB / s, galite greitai perkelti didelius medijos failus į kompiuterį.

Optimizuotas didelės raiškos vaizdo įrašams su V60

„Sony“ SF-M laikmenos palaiko „V60“ vaizdo įrašų greičio klasę, kad būtų galima stabiliai įrašyti 4K ir užfiksuoti didelę bitų spartą. Tai tinka fotografuoti visų rūšių didelės raiškos vaizdo įrašus.
„SD Scan Utility“
Atsisiunčiama „SD Scan Utility“ automatiškai nuskaito jūsų SD kortelės atmintį, informuodama jus apie jos būklę, kad galėtumėte imtis veiksmų, kol nepasieksite jos ribos.
Failų gelbėjimas
Net ir tada, kai viskas nesiseka, galite išvengti nelaimių naudodami atsisiųstą „File Rescue“ programinę įrangą, kuri atkuria netyčia ištrintus arba negalimus atkurti nuotraukų ir vaizdo failus.
Specifications
Max. Skaitymo greitis (MB/s): 270 MB/s
Klasė: 10/U3/V60
Kortelės talpa : 128 GB
Specifications
Max. Skaitymo greitis (MB/s): 270 MB/s
Klasė: 10/U3/V60
Kortelės talpa : 128 GB
Other cusomers bought
Customers reviews
[Naujas atsiliepimas]
{information.global.messages} {errors.global.messages}
Komentatorius
Name
{errors.client_name.messages}
Email address
{errors.client_email.messages}
How you review this item?
{errors.rating.messages}
What are advantages of product?
{errors.positive_text.messages}
What are drawbacks of product?
{errors.negative_text.messages}
come to our shop andtry it out

© 2006-2022 All rights reserved. Fotoaparatas.lt